mapupcoming
16/04/2011 20:00 Grand Theatre, Groningen www.grand-theatre.nl
02/10/2010  STUK kunstencentrum, Leuven www.stuk.be
01/10/2010  STUK kunstencentrum, Leuven www.stuk.be
30/09/2010  STUK kunstencentrum, Leuven www.stuk.be
29/07/2010 20:00 Dance Arena Festival, Jerusalem www.hazira.org.il
24/07/2010 20:30 Tmuna Theatre, Tel-Aviv [+ Big Mouth]www.nivoren.com
23/07/2010 20:00 Tmuna Theatre, Tel-Aviv [+ Big Mouth]www.nivoren.com
21/07/2010 21:00 acco theatre, Acco [+ Envelope I]www.acco-tc.com
03/07/2010 19:00 MALTA festival, Poznan www.malta-festival.pl
02/07/2010 19:00 MALTA festival, Poznan www.malta-festival.pl
29/01/2010 19:30 Théâtre de Vanves, Vanves (Paris) [festival ARDANTHE]www.theatre-vanves.fr
25/09/2009  Body/Mind festival, Warszawa www.cialoumysl.pl
02/07/2009  Szene, Salzburg www.sommerszene.net
07/05/2009 20:00 CAPE, Ettelbruck [Aerowaves]www.cape.lu
28/04/2009  Lochemse Schouwburg, Lochem [DansClick]www.schouwburglochem.nl
26/04/2009 20:00 Mu Színház | Nincs Lehetetlen, Holland Kultfeszt, Budapest www.mu.hu
24/04/2009  theater 't Voorhuys, Emmeloord [DansClick]www.theater-voorhuys.nl
23/04/2009  Isala Theater B.V., Capelle aan den IJssel [DansClick]www.isalatheater.nl
22/04/2009  Schouwburg Arnhem, Arnhem [DansClick]www.schouwburg-arnhem.nl
21/04/2009  De Purmarijn, Purmerend [DansClick]www.depurmaryn.nl
16/04/2009  Podium Twente - Muziekkwartier, Enschede [DansClick]www.podiumtwente.nl
15/04/2009  Schouwburg Almere, Almere [DansClick]www.schouwburgalmere.nl
09/04/2009  Zaantheater, Zaandam [DansClick]www.zaantheater.nl
08/04/2009  Theater De Lampegiet, Veenendaal [DansClick]www.lampegiet.nl
07/04/2009  Leidse Schouwburg, Leiden [DansClick]www.leidseschouwburg.nl
04/04/2009  Schouwburg Amstelveen, Amstelveen [DansClick]www.schouwburgamstelveen.nl
03/04/2009  Schouwburg Agnietenhof, Tiel [DansClick]www.agnietenhof.nl
02/04/2009  Schouwburg het Park, Hoorn [DansClick]www.parkhoorn.nl
31/03/2009  Theater Amphion, Doetichem [DansClick]www.amphion.nl
27/03/2009  Theater De Vest, Alkmaar [DansClick]www.theaterdevest.nl
26/03/2009  Witte Theater, IJmuiden [DansClick]www.wittetheater.nl
25/03/2009  Theater 't Speelhuis, Helmond [DansClick]www.theaterspeelhuis.nl
24/03/2009  Theaters Tilburg, Tilburg [DansClick]www.theaterstilburg.nl
21/03/2009  Theater Castellum, Alphen aan den Rijn [DansClick]www.theatercastellum.nl
18/03/2009  Goudse Schouwburg, Gouda [DansClick]www.goudseschouwburg.nl
17/03/2009  Theater de Veste, Delft [DansClick]www.theaterdeveste.nl
14/03/2009  Schouwburg Kunstmin, Dordrecht [DansClick]www.kunstmin.nl
11/03/2009  De Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch [DansClick]www.verkadefabriek.nl
10/03/2009  Theater De Maaspoort, Venlo [DansClick]www.maaspoort.nl
07/03/2009  Theater Odeon, Zwolle [DansClick]www.odeondespiegel.nl
06/03/2009  Stadsschouwburg De Harmonie, Leeuwarden [DansClick]www.harmonie.nl
04/03/2009 20:30 chassé theater, Breda [DansClick]www.chasse.nl
22/02/2009 21:00 Fondazione Musica per Roma, Roma [aerowaves]www.auditorium.com
13/02/2009  Mousonturm, Frankfurt am Main [aerowaves]www.mousonturm.de
25/10/2008 19.00 BIT Teatergarasjen, Bergen www.bit-teatergarasjen.no
24/10/2008 19.00 BIT Teatergarasjen, Bergen www.bit-teatergarasjen.no
22/10/2008 20.00 De NWE Vorst, Tilburg www.denwevorst.nl
21/10/2008 20:30 Tanztendenzen, Greifswald www.theater-vorpommern.de
21/06/2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
20/06/2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
19/06/2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
18/06/2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
16/06/2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
15/06/2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
14/06/2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
31/05/2008 20.00 Pumpenhaus, Münster www.pumpenhaus.de
25/05/2008 21.00 Huis a/d Werf | Stadsschouwburg, Utrecht www.festivalaandewerf.nl
24/05/2008 21.00 Huis a/d Werf | Stadsschouwburg, Utrecht www.festivalaandewerf.nl
19/05/2008 19.30 Museum Beelden aan Zee, SCHEVENINGEN [enkel LINE]www.beeldenaanzee.nl
19/05/2008 14.30 Museum Beelden aan Zee, SCHEVENINGEN [enkel LINE]www.beeldenaanzee.nl
10/05/2008 20.15 Cultureel Centrum Lokeren, Lokeren www.lokeren.be
14/03/2008 20.00 Kampnagel, Hamburg www.kampnagel.de
13/03/2008 20.00 Kampnagel, Hamburg www.kampnagel.de
23/02/2008 20.30 c.c. De Spil, Roeselare www.despil.be
19/02/2008 20.00 De Lawei, Drachten www.lawei.nl
13/02/2008 20.30 Westrand - CC Dilbeek, Dilbeek www.westrand.be
12/02/2008 20.15 Cultuurcentrum Kortrijk, Kortrijk www.cultuurcentrumkortrijk.be
10/12/2007 13.30 Korzo theater, Den Haag [short version for DANSCLICK]www.korzo.nl
09/12/2007 14.00 December Dance | Cultuurcentrum Brugge, Brugge www.decemberdance.be
08/12/2007 20.50 Korzo theater, Den Haag [short version voor DANSCLICK]www.korzo.nl
20/11/2007  Isala Theater B.V., Capelle aan den IJssel www.isalatheater.nl
16/11/2007 20.00 The Place, London [sum/some of the parts]www.theplace.org.uk
28/10/2007 19.30 eXplore Dance Festival, BUCURESTI www.artlink.org.ro
26/10/2007 20.00 Stanica Railwaystation Zilina, Zilina www.stanica.sk
25/10/2007 20.00 Stanica Railwaystation Zilina, Zilina www.stanica.sk
11/10/2007 20.30 LAKtheater, Leiden www.laktheater.nl
10/10/2007 20.30 LAKtheater, Leiden www.laktheater.nl
06/10/2007 20.30 Plaza Futura, Eindhoven www.plazafutura.nl
06/10/2007 13.00 Nederlandse Dansdagen, Amsterdam [maastricht]www.nederlandsedansdagen.nl
30/09/2007 20.30 Melkweg, Amsterdam www.melkweg.nl
29/09/2007 20.30 Melkweg, Amsterdam www.melkweg.nl
22/09/2007 20.00 Grand Theatre Grenzeloos, Groningen www.grand-theatre.nl
21/09/2007 20.00 Grand Theatre Grenzeloos, Groningen www.grand-theatre.nl
06/09/2007 20.00 Nagib Festival, Maribor www.nagib.si
07/07/2007 20.00 Julidans, Amsterdam [10' preview]www.julidans.com
18/06/2007 15.00 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
17/06/2007 15.00 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
16/06/2007 15.00 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
31/03/2007 22.00 Kunstencentrum Vooruit | Minardschouwburg, Gent [sum/some of the P.A.R.T.S.]www.vooruit.be
22/03/2007 20.30 Theater Lantaren/Venster, Rotterdam www.lantaren-venster.nl
10/03/2007 20.00 METU International Contemporary Dance Festival, Ankara
01/02/2007 20.30 Grand Theatre, Groningen www.grand-theatre.nl
31/01/2007 20.30 Grand Theatre, Groningen www.grand-theatre.nl
25/01/2007 21.30 Something Raw | Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond, Amsterdam www.brakkegrond.nl
24/01/2007 21.30 Something Raw | Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond, Amsterdam www.brakkegrond.nl
23/01/2007 21.30 Something Raw | Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond, Amsterdam www.brakkegrond.nl
28/10/2006 22.00 Kultuurfaktorij Monty, Antwerpen www.monty.be
27/10/2006 22.00 Kultuurfaktorij Monty, Antwerpen www.monty.be
26/10/2006 20.00 Kunstencentrum Vooruit, Gent www.vooruit.be
25/10/2006 20.00 Kunstencentrum Vooruit, Gent www.vooruit.be
12/10/2006 20.00 Platform Of Young Choreographers, Zagreb [premiere]www.tala.hr
27/08/2006 20.00 uitmarkt | Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond, Amsterdam [work in progress]www.uitmarkt.nl
27/08/2006 19.00 uitmarkt | Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond, Amsterdam [work in progress]www.uitmarkt.nl
27/08/2006 18.00 uitmarkt | Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond, Amsterdam [work in progress]www.uitmarkt.nl
25/08/2006 20.00 ateliers | PACT-zollverein, Essen [work in progress]pact-zollverein.de
27/07/2006 20.00 T S E H | Dialogues, moscow [work in progress]www.tseh.dance-net.ru
106